
Тяговий акумулятор RITAR EV12-22,12V 22 Ah, M5 ( 181 х 77 х 170 ), Q4
2 310 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26387
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
3 шт.
Характеристики:
Номінальна ємність, Ah - 22
Номінальна напруга, V - 12
Номінальний струм заряду, A - 2
Пусковий струм, А - 200
Тип клеми - Т6 (під болт
- 181
Ширина, мм - 77
Висота, мм - 170
Висота з клемами, мм - 170
Гарантія, міс - 12
Вага, кг - 6,0
Номінальна ємність, Ah - 22
Номінальна напруга, V - 12
Номінальний струм заряду, A - 2
Пусковий струм, А - 200
Тип клеми - Т6 (під болт
- 181
Ширина, мм - 77
Висота, мм - 170
Висота з клемами, мм - 170
Гарантія, міс - 12
Вага, кг - 6,0
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | L&P |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 26387 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310 ₴
