Зарядний пристрій [Артикул] використовують для заряджання літій-залізо-фосфатних акумуляторів.
Для зарядки LiFePO4 акумуляторів за допомогою спеціальних пристроїв використовують наступний алгоритм: постійний струм/постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидке заряджання АКБ без ризику перезаряджання.
Щоб продовжити термін служби та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендується заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ.
Технічні характеристики напруга: AC [Вхідна напруга, V] V; Гарантії та доставка. Доставка товару здійснюється по всій території України у строк від 1 до 5 робочих днів. Гарантія [Гарантія, міс] міс. Для отримання товару заповніть заявку на сайті. Терміни та спосіб доставки, а також форма оплати замовлення обумовлюються при оформленні замовлення. Повернення та обмін товару здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживача".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,8 |
| Вихідна потужність | 720 |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 60 |
| Індикація | LED |
| Номінальна робоча напруга | 220 V |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
- Ціна: 11 877 ₴




