
Акумуляторна батарея CSB HRL1234WF2FR, 12 V 9 Ah (151х65х98мм), 2.62 kg, Gray, Q10
1 534 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 31041
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея CSB HRL1234WF2 - це надійне та високопродуктивне джерело енергії, розроблене для різних застосувань. З компактними розмірами і визначними характеристиками, ця батарея ідеально підходить для різноманітних пристроїв і систем.
Характеристики:
- Тип: Герметичний свинцево-кислотний акумулятор
- Напруга: 12V
- Ємність: 9Ah
- Кількість 2 осередків. (5.8 lbs)
- Максимальний струм розряду: 130A (5сек)
- Внутрішній опір: Приблизно 20mΩ
- Діапазон робочих температур:
- Розряд: -20°C~50°C (-4°F~122°F)
- Заряд: 0 (32°F~104°F)
- Зберігання: -20°C~40°C (-4°F~104°F)
- Номінальний діапазон температур: 25°C±3°C (77°F±5°F)
- Напруга заряду: 13.5 to 13.8 VDC струм заряду:** 3.4A
- Струм циклічного заряду: 14.4 to 15.0 VDC при 25°C (77°F)
Характеристики:
- Тип: Герметичний свинцево-кислотний акумулятор
- Напруга: 12V
- Ємність: 9Ah
- Кількість 2 осередків. (5.8 lbs)
- Максимальний струм розряду: 130A (5сек)
- Внутрішній опір: Приблизно 20mΩ
- Діапазон робочих температур:
- Розряд: -20°C~50°C (-4°F~122°F)
- Заряд: 0 (32°F~104°F)
- Зберігання: -20°C~40°C (-4°F~104°F)
- Номінальний діапазон температур: 25°C±3°C (77°F±5°F)
- Напруга заряду: 13.5 to 13.8 VDC струм заряду:** 3.4A
- Струм циклічного заряду: 14.4 to 15.0 VDC при 25°C (77°F)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.62 кг |
| Висота | 98 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 31041 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 534 ₴
