
Акумуляторна батарея Ultracell UL5-12 AGM 12 V 5 Ah (90 x 70 x 101), 0.8 kg White Q10/420
545 ₴
- Немає в наявності
- Код: 33485
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ultracell UL5-12 - Ця високоякісна гелева батарея створена для забезпечення стабільного та ефективного електроживлення вашого обладнання. 0,8 кг
• Необхідність обслуговування: Необслуговувані
• Країна-виробник товару: Китай
• Тип клем: F1
• Напруга заряду в циклічному режимі: 14.4 В ~ 15 В при 25 °C<1/5 Напруга заряду в буферному режимі: 8: 1 °C
• Робоча температура: 0°C до +40°C
Акумуляторна батарея Ultracell UL5-12 ідеально підходить для різних сфер застосування, таких як:
- Безпека та сигналізація
- Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
- Соня
-
• Необхідність обслуговування: Необслуговувані
• Країна-виробник товару: Китай
• Тип клем: F1
• Напруга заряду в циклічному режимі: 14.4 В ~ 15 В при 25 °C<1/5 Напруга заряду в буферному режимі: 8: 1 °C
• Робоча температура: 0°C до +40°C
Акумуляторна батарея Ultracell UL5-12 ідеально підходить для різних сфер застосування, таких як:
- Безпека та сигналізація
- Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
- Соня
-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 101 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 33485 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴
