
Акумуляторна батарея LiitoKala LiFePO4 12,8 V 100 Ah (20/100A) (330*170*220 mm), 9.5kg
11 401 ₴
- Немає в наявності
- Код: 33787
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея 12 В 100 Ач LiFePO4
Номінальна напруга: 12,8 В
Номінальна ємність: 100 Ач
Максимальний зарядний струм: 20А
Миттєвий струм розряду: 200А
Термін служби: 3000 циклів і більше
Температура зарядки: 0~45°C
Температура нагнітання: -20~60°C
Температура зберігання: -20~65 °C
Діапазон робочої напруги:>4,06 14,6 В 0,05 В
Напруга захисту від перевантаження: 10,0 В 0,05 В
Температура захисту батареї: 60°C плюс хв. 5°C
Розмір: 330*170*220мм
Вага: 9,5 кг
Номінальна напруга: 12,8 В
Номінальна ємність: 100 Ач
Максимальний зарядний струм: 20А
Миттєвий струм розряду: 200А
Термін служби: 3000 циклів і більше
Температура зарядки: 0~45°C
Температура нагнітання: -20~60°C
Температура зберігання: -20~65 °C
Діапазон робочої напруги:>4,06 14,6 В 0,05 В
Напруга захисту від перевантаження: 10,0 В 0,05 В
Температура захисту батареї: 60°C плюс хв. 5°C
Розмір: 330*170*220мм
Вага: 9,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 33787 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 401 ₴
