
Акумуляторна батарея MERLION ORBUS GLO12V200Ah ( 522 х 240 х 219 ), 57 kg BLUE Q1/18
16 381 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 32839
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION ORBUS GLO12V200Ah – правильна батарея для твоїх пристроїв. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це про акб MERLION! Застосування: джерела безперебійного живлення в сонячних і вітрових установках; в телекомунікаціях і промообладнанні; в електростанціях; доступу
• в мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:>• кількість елементів - 6
• тип клем - M8
• тип батареї - GL (гелевий)
• напруга - 12 V
• внутрішній опір -< 0 • 0 м максимальний струм розряду - 2000 А
• максимальний зарядний струм - 60 A
• напруга заряду в циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 ° С: +15...+50
• розміри (ДхШхВ) – 522х240x219 мм
• вага – 57 кг (Допуск ± 5,0%)
• в мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:>• кількість елементів - 6
• тип клем - M8
• тип батареї - GL (гелевий)
• напруга - 12 V
• внутрішній опір -< 0 • 0 м максимальний струм розряду - 2000 А
• максимальний зарядний струм - 60 A
• напруга заряду в циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 ° С: +15...+50
• розміри (ДхШхВ) – 522х240x219 мм
• вага – 57 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 219 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 32839 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 381 ₴
