
Акумуляторна батарея LiitoKala LiFePO4 12,0 V 100 Ah BMS (20/100A) (260*170*215 mm), 9.5kg
10 915 ₴
- Немає в наявності
- Код: 29729
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея LiitoKala LiFePO4 12,0V 100Ah - це надійна та довговічна батарея, призначена для використання у різних сферах. Батарея має номінальну напругу 12,8 В і ємність 100 Ач, що дозволяє їй забезпечувати живленням різні пристрої та прилади. електростанції
Характеристики:
• Тип: LiFePO4
• Напруга: 12,0 В
• Місткість: 100 Ач
• Максимальний зарядний струм: 20 А
• Миттєвий розрядний струм: 200 А< А
• Термін служби: 4000 циклів або більше
• Температура заряду: 0~45°C
• Температура розряду: -20~60°C
• Температура зберігання: - 20~65 °C
• Вага: 9,5 кг<0/2*2 Діапазон робочих напруг: 14,6 В-10 В
• Напруга захисту від перезаряду: 14,6 В+0,05 В
• Напруга захисту від глибокого розряду: 10 В±0,05 В
Переваги:
- Надійність та довговічність< ефективність
- Низький саморозряд
Характеристики:
• Тип: LiFePO4
• Напруга: 12,0 В
• Місткість: 100 Ач
• Максимальний зарядний струм: 20 А
• Миттєвий розрядний струм: 200 А< А
• Термін служби: 4000 циклів або більше
• Температура заряду: 0~45°C
• Температура розряду: -20~60°C
• Температура зберігання: - 20~65 °C
• Вага: 9,5 кг<0/2*2 Діапазон робочих напруг: 14,6 В-10 В
• Напруга захисту від перезаряду: 14,6 В+0,05 В
• Напруга захисту від глибокого розряду: 10 В±0,05 В
Переваги:
- Надійність та довговічність< ефективність
- Низький саморозряд
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 29729 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 915 ₴
