
Аккумуляторная батарея с bluetooth Ritar LiFePO4 25.6V 50Ah 1280Wh BMS25@8S (330 х 172 х 214 мм), 11kg Q1
15 453 ₴
- Немає в наявності
- Код: 37192
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів.
Тип пристрою LiFePo4 – літій-залізо-фосфатний
Особливості Номінальний струм заряду 25 А; Максимальний струм заряду: 50 А; максимальний струм розряду: 50 А
Додаткові характеристики з системою підігріву та bluetooth
Ємність 50 Ач
Вихідна напруга 25.6 В
Потужність 1280 Вт
Клас захисту IP30
Розміри 3 мм
Вага 11 кг
Розмір упаковки (Ш х В х Г) 195 x 270 x 350 мм
Вага брутто 14 кг
Особливості Номінальний струм заряду 25 А; Максимальний струм заряду: 50 А; максимальний струм розряду: 50 А
Додаткові характеристики з системою підігріву та bluetooth
Ємність 50 Ач
Вихідна напруга 25.6 В
Потужність 1280 Вт
Клас захисту IP30
Розміри 3 мм
Вага 11 кг
Розмір упаковки (Ш х В х Г) 195 x 270 x 350 мм
Вага брутто 14 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 214 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 37192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 453 ₴
