
Акумуляторна батарея AGM EUROSTAR EA12100, Gray Case, 12 V 100.0 Ah ( 345 x 180 x 270), 28,2 кг, Q1
9 175 ₴
- Немає в наявності
- Код: 37338
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів.
Акумуляторна батарея AGM EUROSTAR EA12100, Gray Case, 12V 100.0Ah (345 x 180 x 270), 28,2 кг, Q1 - надійне джерело енергії з технологією AGM. Підходить для ДБЖ, сонячних систем, охоронних комплексів. Розміри: 345×180×270 мм, вага – 28.2 кг. Відправлення відбувається з понеділка по п'ятницю, замовлення у п'ятницю до 15.00. Працюємо з бюджетними організаціями за договорами постачання, ФОП без ПДВ 2 група ЄП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.2 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 37338 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 175 ₴
