
Аккумуляторная батарея MONBAT FRONT TERMINAL 12MVR100 AGM 12V/100 Ah, 398x110x286 мм, Grey, 32,9 кг
9 078 ₴
- Немає в наявності
- Код: 37774
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів.
Акумуляторна батарея MONBAT FRONT TERMINAL 12MVR100 AGM 12V/100 Ah, 398x110x286 мм, Grey, 32,9 кг - це надійне джерело енергії з технологією AGM. Підходить для ДБЖ, сонячних систем, охоронних комплексів. Розміри: 398×110×286 мм, вага – 32.9 кг. Відправлення відбувається з понеділка по п'ятницю, замовлення у п'ятницю до 15.00. Працюємо з бюджетними організаціями за договорами постачання, ФОП без ПДВ 2 група ЄП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Monbat |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32.9 кг |
| Висота | 286 мм |
| Довжина | 398 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 37774 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 078 ₴
