
Акумуляторна батарея настінна V-TAC SLIM VT-48160 LiFePO4 51,2V 160 Ah 7.64kWh,(100/100A) 600x830x111mm, 80k
76 787 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 37498
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Rated Capacity Typical 161Ah - Minimum158Ah
Rated Voltage 48V
Factory SOC 30~60%
32A
Limiting Current 20A
Standard Discharge 32A
Maximum Charge Current 100A
Maximum Discharge Current 100A
Operation Temperature Range Charge: 0~55°C Discharge: -20~60°C
10~35°C < 3 місяці: -10~45°C <7 днів: -20~65°C
Volumetric specific energy 140.2WH/L
Gravimetric specific energy 96WH/KG
Communication mode RS485/CAN<< number Forbid
Rated Voltage 48V
Factory SOC 30~60%
32A
Limiting Current 20A
Standard Discharge 32A
Maximum Charge Current 100A
Maximum Discharge Current 100A
Operation Temperature Range Charge: 0~55°C Discharge: -20~60°C
10~35°C < 3 місяці: -10~45°C <7 днів: -20~65°C
Volumetric specific energy 140.2WH/L
Gravimetric specific energy 96WH/KG
Communication mode RS485/CAN<< number Forbid
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V-TAC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 кг |
| Висота | 111 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 37498 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 787 ₴




