
Акумуляторна батарея Ultracell UCG12-12 GEL 12 V 12 Ah (158x 98 x 101), 3.60 kg White Q6/444
1 322 ₴
- Немає в наявності
- Код: 37508
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея Ultracell UCG12-12 GEL 12V 12 Ah (158x 98 x 101), 3.60 kg White Q6/444 - надійне джерело енергії з технологією AGM. Підходить для ДБЖ, сонячних систем, охоронних комплексів. Розміри: 158×98×101 мм, вага – 3.60 кг. Відправлення відбувається з понеділка по п'ятницю, замовлення у п'ятницю до 15.00. Працюємо з бюджетними організаціями за договорами постачання, ФОП без ПДВ 2 група ЄП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 101 мм |
| Довжина | 158 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 37508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 322 ₴
