
Акумуляторна батарея Ultracell UL2.9-12 AGM 12 V 2,9 Ah (79 x 56 x 105), 0.8 kg White Q10
596 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 37511
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
11 шт.
Акумуляторна батарея Ultracell UL2.9-12 AGM 12 V 2,9 Ah (79 x 56 x 105), 0.8 kg White Q10 — надійне джерело енергії з технологією AGM. Підходить для ДБЖ, сонячних систем, охоронних комплексів. Розміри: 79×56×105 мм, вага — 0.8 кг. Відправки відбуваються з понеділка п'ятниці, замовлення в п'яті до 15.00. Працюємо з бюджетними організаціями з договорень постачання, ФОП без НДС 2 групи ЕП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 79 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 37511 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596 ₴
