Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів.
Акумуляторна батарея ORBUS LiFePO4 12,8V 100Ah, (100/100A) 360x140x250 mm, 12kg – надійне джерело енергії з технологією AGM. Підходить для ДБЖ, сонячних систем, охоронних комплексів. Розміри: 360х140х250 мм, вага - 12 кг. Відправлення відбувається з понеділка по п'ятницю, замовлення у п'ятницю до 15.00. Працюємо з бюджетними організаціями за договорами постачання, ФОП без ПДВ 2 група ЄП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orbus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 37600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 935 ₴

