Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів.
Акумуляторна батарея MCA FCG12-100LT GEL 12 V 100 Ah (331 x 174 x 214), 30,7 kg – надійне джерело енергії з технологією AGM. Підходить для ДБЖ, сонячних систем, охоронних комплексів. Розміри: 331×174×214 мм, вага – 30.7 кг. Відправлення відбувається з понеділка по п'ятницю, замовлення у п'ятницю до 15.00. Працюємо з бюджетними організаціями за договорами постачання, ФОП без ПДВ 2 група ЄП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30.7 кг |
| Висота | 214 мм |
| Довжина | 331 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 37610 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 078 ₴

