Акумуляторна батарея SOLINVED LiFePO4 12,8V 100Ah, 360x140x250mm, Black, 12.5kg – надійне джерело енергії з технологією AGM. Підходить для ДБЖ, сонячних систем, охоронних комплексів. Розміри: 360×140×250 мм, вага – 12.5 кг. Відправлення відбувається з понеділка по п'ятницю, замовлення у п'ятницю до 15.00. Працюємо з бюджетними організаціями за договорами постачання, ФОП без ПДВ 2 група ЄП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solinved |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 37686 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 312 ₴

