
Акумуляторна батарея Ultracell UL4-12 AGM 12 V 4 Ah (90 x 70 x 101), 0.8 kg White Q10/420
534 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 37635
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор Ultracell UL4-12 AGM – це компактне та потужне джерело живлення, що ідеально підходить для різних пристроїв. Завдяки технології AGM, батарея забезпечує високу надійність, безпеку і тривалий термін служби. Місткість: 4 Ач
• Розміри: 90 x 70 x 101 мм
• Вага: 1,4 кг
• Робоча температура: від -20°C до +50°C
• Розміри: 90 x 70 x 101 мм
• Вага: 1,4 кг
• Робоча температура: від -20°C до +50°C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 101 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 37635 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 534 ₴
