
Акумуляторна батарея LiitoKala LiFePO4 12,8 V 300 Ah BMS (20(100)/200A) з LCD-дисплеєм (355*245*180 mm), 24kg
33 754 ₴
- Немає в наявності
- Код: 35898
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Актуальні залишки товару на 04.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів.
Акумуляторна батарея LiitoKala LiFePO4 12,8V 300Ah з LCD дисплеєм є надійним і ефективним рішенням для зберігання енергії. З її компактними розмірами (355*245*180mm) та відносно невеликою вагою (24 кг) вона ідеально підходить для використання в різних електронних пристроях, сонячних батареях, автомобільних системах та інших додатках. Завдяки вбудованому LCD дисплею, ви завжди будете в курсі поточного стану заряду батареї. кг
- LCD дисплей: присутній
- LCD дисплей: присутній
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 35898 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 754 ₴
