
Акумуляторна батарея LiitoKala LiFePO4 12,8 V 200 Ah BMS (20(100)/200A) з LCD-дисплеєм (355*180*245 mm), 16kg
21 346 ₴
- Немає в наявності
- Код: 35897
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея LiitoKala LiFePO4 12,8V 200Ah c LCD дисплеєм (355*180*245mm), 16кг, являє собою високоякісний та надійний пристрій, що забезпечує ефективне зберігання та використання енергії. Завдяки своїй компактній конструкції і сучасним технологіям, дана батарея ідеально підходить для використання в різних електронних пристроях, сонячних батареях, електричних автомобілях та інших технічних системах. 200Ah
- Розміри: 355*180*245 мм
- Вага: 16 кг
- Тип дисплею: LCD
- Підходить для широкого спектру електронних пристроїв та технічних систем
- Висока надійність та тривалий термін служби
- Компактний та ер
- Розміри: 355*180*245 мм
- Вага: 16 кг
- Тип дисплею: LCD
- Підходить для широкого спектру електронних пристроїв та технічних систем
- Висока надійність та тривалий термін служби
- Компактний та ер
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 35897 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 346 ₴
