HDMI-HDMI 3.0м, Ver 1.4 for 3D – кабель, що дозволяє здійснювати передачу цифрових відео та аудіосигналів високої чіткості за допомогою HDMI інтерфейсу.
Кабель HDMI-HDMI 3.0м, Ver 1.4 for 3D – це відмінна та більш ефективна заміна вже застарілим аналоговим стандартам для підключення (SCART/RCA).
Ключові особливості кабелю HDMI-HDMI 3.0м, Ver 1.4 for 3D:
● Забезпечення двостороннього обміну даними між пристроями HDMI
● Підтримка Ethernet
● Підтримка зворотного аудіоканалу
● Підтримка 3D-зображень для відео та ігор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажу | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 330х60 |
| Еквівалентна потужність | 216 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напуга | 176-265 V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Температура світла | 6200K (Холодний білий) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип управління | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
| Основні атрибути | |
| Колір плафона | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 ₴



