
Імпульсний блок живлення герметичний Ritar RTPSW12-12 12 В 1 А (12 Вт) IP67 (120*36*36) 0.12 кг (102*30*20)
302 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12811
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення герметичний Ritar RTPSW12-12 - призначений для живлення енергією світлодіодних стрічок, систем освітлення, відеоспостереження та ін. Цей адаптер, крім подачі енергії, стабілізує напругу в цих системах. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності і збільшується термін експлуатації.
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 12 В
• Діапазон регулювання напруги: -
• Вихідний струм: 1 А<> короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: провід під паяння
• Монтаж: поверхневий
• Тип корпусу: метал, колір срібний
• Рівень захисту IP 67
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 12 В
• Діапазон регулювання напруги: -
• Вихідний струм: 1 А<> короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: провід під паяння
• Монтаж: поверхневий
• Тип корпусу: метал, колір срібний
• Рівень захисту IP 67
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.12 кг |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12811 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴
