
Імпульсний блок живлення герметичний Ritar RTPSW12-60 12 В 5 А (60 Вт) IP67 (225*45*40) 0,25 кг (220*43*32)
740 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12814
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення герметичний Ritar RTPSW12-60 - подасть енергію та стабілізує напругу у світлодіодних стрічках, системах відеоспостереження, освітлення та ін. Важливо зробити правильний вибір адаптера, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! Адаптер Ritar RTPSW12-60 - твій правильний вибір!
Характеристики:
Вхідна напруга: 100 ~ 240В
Вихідна напруга: 12 В
Діапазон регулювання напруги: -
Вихідний струм: 5
замикання, перегріву, перевантаження
Активне охолодження: -
ККД: не менше 80%
Роз'єм підключення: дріт під пайку
Монтаж: поверхневий
Тип корпусу: метал, колір срібний
Рівень захисту IP 67
Робоча температура
Характеристики:
Вхідна напруга: 100 ~ 240В
Вихідна напруга: 12 В
Діапазон регулювання напруги: -
Вихідний струм: 5
замикання, перегріву, перевантаження
Активне охолодження: -
ККД: не менше 80%
Роз'єм підключення: дріт під пайку
Монтаж: поверхневий
Тип корпусу: метал, колір срібний
Рівень захисту IP 67
Робоча температура
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12814 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴
