
Імпульсний блок живлення герметичний Ritar RTPSW12-72 12 В 6 А (72 Вт) IP67 (195*50*40) 0,28 кг (135*45*32)
709 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12815
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення герметичний Ritar RTPSW12-72 - призначений для живлення енергією світлодіодних стрічок, систем освітлення, відеоспостереження та ін. Цей адаптер, крім подачі енергії, стабілізує напругу в цих системах. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності і збільшується термін експлуатації.
Вхідна напруга: 100 ~ 240В
Вихідна напруга: 12 В
Діапазон регулювання напруги: -
Вихідний струм: 6
Потужність: замикання, перегріву, перевантаження
Активне охолодження: -
ККД: не менше 80%
Роз'єм підключення: дріт під пайку
Монтаж: поверхневий
Тип корпусу: метал, колір срібний
Рівень захисту IP 67
Робоча температура
Вхідна напруга: 100 ~ 240В
Вихідна напруга: 12 В
Діапазон регулювання напруги: -
Вихідний струм: 6
Потужність: замикання, перегріву, перевантаження
Активне охолодження: -
ККД: не менше 80%
Роз'єм підключення: дріт під пайку
Монтаж: поверхневий
Тип корпусу: метал, колір срібний
Рівень захисту IP 67
Робоча температура
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.28 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12815 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 709 ₴
