
Імпульсний блок живлення герметичний Ritar RTPSW12-120 12 В 10 А (120 Вт) IP67 (210*82*46) 0,83 кг (185*67*42)
1 205 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12817
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення герметичний Ritar RTPSW12 - подасть енергію та стабілізує напругу у світлодіодних стрічках, системах відеоспостереження, освітлення та ін. Важливо зробити правильний вибір адаптера, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! Адаптер Ritar RTPSW12-120 - твій правильний вибір!
Характеристики:
Вхідна напруга: 100 ~ 240В
Вихідна напруга: 12 В
Діапазон регулювання напруги: -
Вихідний струм:20 від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
Активне охолодження: -
ККД: не менше 80%
Роз'єм підключення: провід під паяння
Монтаж: поверхневий
Тип корпусу: метал, колір срібний
Рівень захисту IP 67
Характеристики:
Вхідна напруга: 100 ~ 240В
Вихідна напруга: 12 В
Діапазон регулювання напруги: -
Вихідний струм:20 від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
Активне охолодження: -
ККД: не менше 80%
Роз'єм підключення: провід під паяння
Монтаж: поверхневий
Тип корпусу: метал, колір срібний
Рівень захисту IP 67
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.83 кг |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12817 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 205 ₴
