Акумуляторна батарея AGROMOT GEL 12V 100 Ah (330х170х250), 31kg, Gray Case, Q1 - надійне джерело енергії з технологією AGM. Підходить для ДБЖ, сонячних систем, охоронних комплексів. Розміри: 330 170 250 мм, вага - 31 кг. Відправлення відбувається з понеділка по п'ятницю, замовлення у п'ятницю до 15.00. Працюємо з бюджетними організаціями за договорами постачання, ФОП без ПДВ 2 група ЄП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 38440 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 751 ₴

