
Аккумулятор FelicityESS LiFePO4 LUX-E-48100LG04 48V 100Ah, BMS50A@16S, 5,12kWh, до 6 parallel, CAN&RS485, IP21
1 020 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 37977
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея FelicityESS LUX-E-48100LG04 – це надійне рішення для систем зберігання енергії у домашніх, комерційних та промислових умовах. Завдяки використанню літій-залізо-фосфатної (LiFePO4) технології, вона забезпечує високу щільність енергії і тривалий термін служби. 100 А·ч
Енергія: 5,12 кВт·ч
Максимальний струм заряду/розряду: 60 А
Кількість циклів заряд/розряд: більше 6000 при 80% глибині розряду
батарей
Комунікаційні інтерфейси: CAN і RS485
Ступінь захисту: IP21
Розміри: 665 x 440 x 175 мм
Вага: 48,5 кг
Енергія: 5,12 кВт·ч
Максимальний струм заряду/розряду: 60 А
Кількість циклів заряд/розряд: більше 6000 при 80% глибині розряду
батарей
Комунікаційні інтерфейси: CAN і RS485
Ступінь захисту: IP21
Розміри: 665 x 440 x 175 мм
Вага: 48,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Felicity ESS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48.5 кг |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 665 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 37977 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 000 ₴
