
Акумуляторна батарея Must LiFePO4 LP15-24200 25.6 V 200 Ah, 5,12kWh, BMS100A@4S, 6000 cycles, 522x240x218, 45k
33 274 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 32867
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея Must LiFePO4 51.2V 200Ah призначена для використання в різних електричних пристроях, таких як електричні автомобілі, сонячні батареї, енергозберігаючі системи та ін. Її висока напруга 51.2V забезпечує стабільне та надійне джерело живлення.
Характеристики:
- Тип батареї: LiFePO4
- Напруга: 25.6V
- Ємність: 200Ah
- Призначення: електричні автомобілі, сонячні батареї, енергозберігаючі системи
- Технологія: LiFePO4 робота
- Висока напруга: стабільне та надійне джерело живлення
Характеристики:
- Тип батареї: LiFePO4
- Напруга: 25.6V
- Ємність: 200Ah
- Призначення: електричні автомобілі, сонячні батареї, енергозберігаючі системи
- Технологія: LiFePO4 робота
- Висока напруга: стабільне та надійне джерело живлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 218 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 32867 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 274 ₴
