
Акумуляторна батарея Ritar 19" LiFePO4 25,6 V 200 Ah BMS100@8S для монтажу в стійку (442 х 400 х 130.5 ), 40k
42 495 ₴
- Немає в наявності
- Код: 37408
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів.
Акумулятор Ritar 19" LiFePO4 25,6V 200Ah BMS100@8S - це надійне рішення для систем резервного живлення, сонячних електростанцій і телекомунікаційного обладнання. Завдяки технології літій-залізо-фосфатних елементів (LiFePO4), він забезпечує високу безпеку, тривалий термін служби. характеристики:
Тип батареї: LiFePO4 (літій-залізо-фосфатна)
Номінальна напруга: 25,6 В
Ємність: 200 А·ч
Енергія: 5,12 кВт·ч<0/0 (8S)
Розміри: 442 x 400 x 130,5 мм
Вага: 40 кг
Гарантія: 24 місяці
Тип батареї: LiFePO4 (літій-залізо-фосфатна)
Номінальна напруга: 25,6 В
Ємність: 200 А·ч
Енергія: 5,12 кВт·ч<0/0 (8S)
Розміри: 442 x 400 x 130,5 мм
Вага: 40 кг
Гарантія: 24 місяці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 442 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 37408 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 495 ₴
