Номінальна напруга, В - 25,6
Номінальна ємність, Ач - 50
Довжина,мм -330
Ширина,мм -172
Висота,мм - 214
Вага, кг - 15
Клеми підключення - F12(Ф17,5
Номінальна ємність, Ач - 50
Довжина,мм -330
Ширина,мм -172
Висота,мм - 214
Вага, кг - 15
Клеми підключення - F12(Ф17,5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 214 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 17635 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 521 ₴

