Компанія LogicPower представляє інноваційний Smart-UPS 1000 PRO (with battery), який має можливість підключення зовнішніх батарей через роз'єм Андерсон після від'єднання внутрішніх. Дана модель є високотехнологічним обладнанням для забезпечення резервного живлення при раптовому або аварійному відключенні електроенергії.
На сьогоднішній день - це найбільш доступне і економічне джерело безперебійного живлення з функціями стабілізації напруги і холодного старту. терміналів, серверних та мережевих пристроїв. Крім того цю модель можна використовувати для: - персонального комп'ютера, - дрібного мережевого обладнання, - офісної техніки, - аудіо і відеообладнання, - і мережевих сховищ. LogicPower-1000 PRO має наступні технічні характеристики: Потужність - 1000/900 W Діапазон вхідної напруги: 110-300 V Частотний діапазон 50/60 Hz Форма вихідної напруги - правильна синусоїда. Спотворення форми вихідної напруги менше 1%
Функції стабілізації напруги (AVR)
Холодний старт, тобто можливість запуску обладнання без підключення до електромережі
Акумуляторна батарея: 24 V; 9 Ah
Захист від: короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду та надлишкового заряду батарей, високої/низкої напруги
Активне охолодження( вентилятор)
Інтерфейс підключення до персонального комп'ютера - RS232 (опціонально), а також через USB типу.
Захист каналу передачі даних RJ11/RJ45 з гарантовано високою швидкістю роботи
Можливість керувати звуковими сигналами.
Корпус Smart-UPS LogicPower-1000 PRO виготовлений з металевого сплаву. На передній панелі розташований LCD екран для контролю параметрів роботи пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 218 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 268 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 6781 |
- Ціна: 12 688 ₴




