
Акумуляторна батарея AGM RITAR RT650, Gray Case, 6 V 5 Ah ( 70х47х 99 (107) ), 0.695 kg Q20
4 695 ₴
Мінімальне замовлення — 21 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 38982
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
21 шт.
Акумуляторна батарея AGM RITAR RT650, Gray Case, 6 V 5 Ah ( 70х47х 99 (107) ), 0.695 kg Q20 — надійне джерело енергії з технологією AGM. Підходить для ДБЖ, сонячних систем, охоронних комплексів. Розміри: 70×47×99 мм, вага — 0.695 кг. Відправки відбуваються з понеділка п'ятниці, замовлення в п'яті до 15.00. Працюємо з бюджетними організаціями з договорень постачання, ФОП без НДС 2 групи ЕП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.695 кг |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 38982 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 695 ₴
- Мінімальне замовлення: 21 шт.
