
Литий-железо-фосфатный аккумулятор GEAR LiFePO4 25.6V 50AH (BMS-50A/50A), (328x230x172), 10.5kg до 6000 циклов
14 651 ₴
- Немає в наявності
- Код: 27177
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 25.6V / 50 Ah (1280Wh) – це надійне та потужне джерело енергії, що ідеально підходить для використання в різних пристроях та системах. Завдяки технології LiFePo4, ця батарея має велику ємність 50 Ah (1280Wh), що забезпечує тривалий час роботи без перерви. Батарея має напругу 25.6V, що дозволяє підключати його до різних пристроїв і систем. Крім того, компактні її розміри дозволяють легко переносити її з собою в подорожі або на відпочинок. Завдяки високої якості матеріалів і конструкції, акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 25.6V/50 Ah (1280Wh) довговічна і надійна в роботі. Вона відмінно підійде для використання в сонячних електростанціях, мобільних пристроях, електротранспорті та інших системах, що вимагають надійного джерела енергії.
Характеристики
Вага – 10.5±0.5 кг. напруга-25.6V
Розмір виробу [L*W*H]-L328*W230*H172мм
Гарантія 24 міс.
Захист-перевантаження по напрузі, низька напруга, перевантаження по струму, перегрів, низька температура, B/н напруги/струму осередку, Температура, МОП-транзистори
Характеристики
Вага – 10.5±0.5 кг. напруга-25.6V
Розмір виробу [L*W*H]-L328*W230*H172мм
Гарантія 24 міс.
Захист-перевантаження по напрузі, низька напруга, перевантаження по струму, перегрів, низька температура, B/н напруги/струму осередку, Температура, МОП-транзистори
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 172 мм |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 27177 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 651 ₴
