
Літій-залізо-фосфатний акумулятор GEAR LiFePO4 12.8 V 100 AH (BMS-50A/100A), (328x230x172), 10.1kg до 6000 циклів
14 651 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23875
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 12.8V / 100 Ah (1280Wh) – це надійне та потужне джерело живлення, призначене для використання в різних пристроях та системах. Ця батарея має велику ємність 100 Ач, що дозволяє забезпечити тривалий час роботи без заряджання. Вона використовує технологію LiFePo4, яка забезпечує стабільну і безпеку роботу батареї, а також швидку зарядку і високу ефективність. харчування. Завдяки компактним розмірам та легкій вазі, ця батарея легко переноситься та встановлюється у будь-якому місці. Покладіться на батарею GEAR LiFePo4 12.8V/100 Ah (1280Wh), щоб забезпечити постійне живлення вашого обладнання та електроніки.
Характеристики
Вага – 10.1±0.5 кг. [Ah]-100
Номінальна напруга-12.8 V
Розмір виробу [L*W*H]-L328*W230*H172мм
Гарантія 24 міс.
Захист-перевантаження по напругі, низька напруга, перевантаження замикання
Функції BMS
Баланс напруги/струму осередку, Температура, МОП-транзистори
Характеристики
Вага – 10.1±0.5 кг. [Ah]-100
Номінальна напруга-12.8 V
Розмір виробу [L*W*H]-L328*W230*H172мм
Гарантія 24 міс.
Захист-перевантаження по напругі, низька напруга, перевантаження замикання
Функції BMS
Баланс напруги/струму осередку, Температура, МОП-транзистори
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.1 кг |
| Висота | 172 мм |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 23875 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 651 ₴
