
Літій-залізо-фосфатний акумулятор GEAR LiFePO4 12.8 V 9 AH (BMS-10A/10 A), (150x65x95), 1kg до 6000 циклів, Q8
1 534 ₴
- Немає в наявності
- Код: 25096
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 12.8V/9 Ah (115Wh) – це надійне та потужне джерело живлення для різноманітних пристроїв та промислового обладнання. Ця батарея виготовлена з високоякісних літій-фосфатних (LiFePo4) матеріалів, що забезпечує їй довгий термін служби і стійкість до високих температур і перепадів напруги. Загальна енергія, яку можна зарядити від батареї, становить 115Wh, що дозволяє використовувати її для великої кількості різних застосувань. Ця батарея має високу ефективність зарядки і розрядки, що дозволяє швидко підзаряджати її і використовувати знову і знову без втрати потужності.
Вага – 0.9±0.5 кг. V
Розмір виробу [L*W*H]-L150*W65*H95мм.
Гарантія 24 міс.
Захист-перевантаження по напрузі, низька напруга, навантаження по струму, перегрів, низька температура, коротке замикання
Фунції Температура, МОП-транзистори
Вага – 0.9±0.5 кг. V
Розмір виробу [L*W*H]-L150*W65*H95мм.
Гарантія 24 міс.
Захист-перевантаження по напрузі, низька напруга, навантаження по струму, перегрів, низька температура, коротке замикання
Фунції Температура, МОП-транзистори
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 25096 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 534 ₴
