
Акумуляторна батарея Must LiFePO4 25.6 V 100 Ah ( 450 x 400 x 140), 23kg, монтаж на стіну
28 667 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 32860
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея Must LiFePO4 25.6V 100Ah (450 x 400 x 140), 23kg, призначена для монтажу на стіну. Ця батарея є надійним і ефективним рішенням для зберігання та використання енергії в різних цілях, включаючи домашнє використання, комерційні та промислові цілі. Вона забезпечує стабільне і довгострокове енергоживлення, в той час як її невеликі розміри і легка вага роблять її зручною для встановлення та використання в різних ситуаціях. кг
- Монтаж на стіну
- Монтаж на стіну
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 32860 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 667 ₴
