
Акумуляторна батарея CSB XHRL12475WFR, 12 V 118.8 Ah (343х213х170 мм), 35.3 kg
17 661 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8660
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
• кількість елементів: 6
• тип клем - F2
• напруга - 12 V
• ємність - 118.8A
• максимальний струм розряду - 800 А
• максимальний зарядний струм - 47.5 A
в циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С
• номінальний діапазон робочих температур: 25 ° C<•> розміри пристрою (ДхШхВ) - 3430x2. (допуск ± 5,0%)
• кількість елементів: 6
• тип клем - F2
• напруга - 12 V
• ємність - 118.8A
• максимальний струм розряду - 800 А
• максимальний зарядний струм - 47.5 A
в циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С
• номінальний діапазон робочих температур: 25 ° C<•> розміри пристрою (ДхШхВ) - 3430x2. (допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35.3 кг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 343 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 8660 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 661 ₴
