
Акумулятор Felicity LUX-X-48100LMG01 48 V 100 Ah BMS50A@16S 5.12kWh до 8 parallel CAN&RS485, IP21,600*450*180,4
46 072 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 39100
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів.
Акумулятор Felicity LUX-X-48100LMG01 48V 100Ah BMS50A@16S 5.12kWh до 8 parallel CAN&RS485, IP21,600*450*180,4 - надійне джерело енергії з технологією AGM. Підходить для ДБЖ, сонячних систем, охоронних комплексів. Розміри: 600х450х180 мм, вага - 46 кг. Відправлення відбувається з понеділка по п'ятницю, замовлення у п'ятницю до 15.00. Працюємо з бюджетними організаціями за договорами постачання, ФОП без ПДВ 2 група ЄП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Felicity ESS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 39100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 072 ₴
