
Модуль керування Felicity LUX-X-48100LCG01 48 V 600*450*180,46kg
48 632 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 38849
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Актуальні залишки товару на 07.12.2025. Відправка за передоплатами 4-5 робочих днів якщо наложений платіж то 6-7 робочих днів та передоплата 25%.
Модуль керування Felicity LUX-X-48100LCG01 48 V 600*450*180,46kg — надійне джерело енергії з технологією AGM. Підходить для ДБЖ, сонячних систем, охоронних комплексів. Розміри: 600×450×180 мм, вага — 46 кг. Відправки відбуваються з понеділка п'ятниці, замовлення в п'яті до 15.00. Працюємо з бюджетними організаціями з договорень постачання, ФОП без НДС 2 групи ЕП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Felicity ESS |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Модуль |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46 кг |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Код запчастини | 38849 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 632 ₴
