
Акумуляторна батарея MERLION EURO AGM MLTS12330M6 12 V 33 Ah (195 x 130 x 155 (165)), 9.7 kg Blue (ліве)
2 939 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 39680
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики
Тип: герметичний свинцево-кислотний AGM (VRLA)
Номінальна напруга: 12В
Ємність: 33А·год (при 10-годинному розряді до 10.5В)
Габаритні розміри: 0 Габаритні розміри: 0 клемою – 168мм)
Внутрішній опір: близько 8,8мΩ при повній зарядці (25°C)
Пусковий струм 5секунд: близько 330А
Термін служби при плаваючому режимі (при 25°C): до 10 років
Тем 102% ємності
+25°C → 100%
0°C → 85%
–15°C → 65%
Саморозряд: після 3 місяців – 91%, після 6 міс – 82%, після 12 міс – 64% зарядки:
Циклічний режим: 14.4–14.7В (початковий струм <9.9А)
Плаваючий режим: 13.5–13.8В
Тип: герметичний свинцево-кислотний AGM (VRLA)
Номінальна напруга: 12В
Ємність: 33А·год (при 10-годинному розряді до 10.5В)
Габаритні розміри: 0 Габаритні розміри: 0 клемою – 168мм)
Внутрішній опір: близько 8,8мΩ при повній зарядці (25°C)
Пусковий струм 5секунд: близько 330А
Термін служби при плаваючому режимі (при 25°C): до 10 років
Тем 102% ємності
+25°C → 100%
0°C → 85%
–15°C → 65%
Саморозряд: після 3 місяців – 91%, після 6 міс – 82%, після 12 міс – 64% зарядки:
Циклічний режим: 14.4–14.7В (початковий струм <9.9А)
Плаваючий режим: 13.5–13.8В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.7 кг |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 39680 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 939 ₴
