
Акумуляторна батарея MERLION ORBUS GLO1290F2 12 V 9 Ah ( 150 x 65 x 95 (100) ), 2.5 kg BLUE Q10/420
767 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 38030
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION ORBUS GLO1290F2 12 V 9 Ah ( 150 x 65 x 95 (100) ), 2.5 kg BLUE Q10/420 — надійне джерело енергії з технологією AGM. Підходить для ДБЖ, сонячних систем, охоронних комплексів. Розміри: 150×65×95 мм, вага — 2.5 кг. Відправки відбуваються з понеділка п'ятниці, замовлення в п'яті до 15.00. Працюємо з бюджетними організаціями з договорень постачання, ФОП без НДС 2 групи ЕП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 38030 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 767 ₴
