
Акумуляторна батарея MERLION ORBUS GLO12220M5 12 V 22 Ah ( 180 x 78 x 165 (168)), 4.5 kg BLUE Q4
2 082 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 38031
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3 шт.
Акумуляторна батарея MERLION ORBUS GLO12220M5 12 V 22 Ah ( 180 x 78 x 165 (168)), 4.5 kg BLUE Q4 — надійне джерело енергії з технологією AGM. Підходить для ДБЖ, сонячних систем, охоронних комплексів. Розміри: 180×78×165 мм, вага — 4.5 кг. Відправки відбуваються з понеділка п'ятниці, замовлення в п'яті до 15.00. Працюємо з бюджетними організаціями з договорень постачання, ФОП без НДС 2 групи ЕП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 38031 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 082 ₴
