
Акумуляторна батарея MERLION ORBUS GLO12120F2 12 V 12 Ah ( 150 x 98 x 95 (100) ), 3.3 kg BLUE Q6/252
1 096 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 38032
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6 шт.
Акумуляторна батарея MERLION ORBUS GLO12120F2 12 V 12 Ah ( 150 x 98 x 95 (100) ), 3.3 kg BLUE Q6/252 — надійне джерело енергії з технологією AGM. Підходить для ДБЖ, сонячних систем, охоронних комплексів. Розміри: 150×98×95 мм, вага — 3.3 кг. Відправки відбуваються з понеділка п'ятниці, замовлення в п'яті до 15.00. Працюємо з бюджетними організаціями з договорень постачання, ФОП без НДС 2 групи ЕП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 38032 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 096 ₴
