
Акумуляторна батарея AGM RITAR HR12-60W, Black Case, 12 V 17.0 Ah ( 181 х 77 х 167 (167 ) 4.80 kg Q4
1 479 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 40970
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4 шт.
Акумуляторна батарея AGM RITAR HR12-60W, Black Case, 12 V 17.0 Ah ( 181 х 77 х 167 (167 ) 4.80 kg Q4 — надійне джерело енергії з технологією AGM. Підходить для ДБЖ, сонячних систем, охоронних комплексів. Розміри: 181×77×167 мм, вага — 4.80 кг. Відправки відбуваються з понеділка п'ятниці, замовлення в п'яті до 15.00. Працюємо з бюджетними організаціями з договорень постачання, ФОП без НДС 2 групи ЕП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 167 мм |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 40970 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 479 ₴
