
Апарат контактного точкового зварювання Vapcell Li-ion, 220 V, стрічка 0,2 mm, 360 * 310 * 540 mm, 50kg, max25kW
14 970 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39736
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів.
Місце походження Гуандун, Китай
Номер моделі Ручний точковий зварювальний апарат 220В/110В
Тип Напруга, струм, Інше
Підтримка батареї AAA, AA, 1,5 В, Інше
Максимальна вимірювана напруга
продукту 220 В/110 В ручний точковий зварювальний апарат для паяння літієвих акумуляторів
Функція Точкове зварювання
Використання Акумуляторні батареї OEM/DIY
МАСА 15,5 кг
Мінімальний обсяг замовлення 1< 360*310*540мм
OEM Так
Макс. товщина зварювання 2.0+2.0мм
Номінальний робочий цикл 25
Влада 25КВт
Номер моделі Ручний точковий зварювальний апарат 220В/110В
Тип Напруга, струм, Інше
Підтримка батареї AAA, AA, 1,5 В, Інше
Максимальна вимірювана напруга
продукту 220 В/110 В ручний точковий зварювальний апарат для паяння літієвих акумуляторів
Функція Точкове зварювання
Використання Акумуляторні батареї OEM/DIY
МАСА 15,5 кг
Мінімальний обсяг замовлення 1< 360*310*540мм
OEM Так
Макс. товщина зварювання 2.0+2.0мм
Номінальний робочий цикл 25
Влада 25КВт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 39736 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 970 ₴
