Литієві акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%) і широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C).
Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються і мають компактні розміри.
УВАГА Максимальний струм розряду 9,6А! УВАГА! Заборонено з'єднання LiFePO4 акумуляторів послідовно!
УВАГА! Не для використання з ДБЖ
УВАГА! Акумулятор GV LiFePO4 12V (12,8V) – 18 Ah (230 Wh) заборонено використовувати як стартерний АКБ в автомобілях та інших транспортних засобах!
УВАГА! Заборонено підключати до пристроїв, які розраховані на навантаження більше 120Вт.
Литтєва батарея, як система зберігання енергії, має високий ступінь екологічності та широкий спектр застосування.
У порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами LiFePO4 мають більш тривалий термін експлуатації (у 2 АКБ, мають високу струмовіддачу. Акумулятор цього типу не самозаймається і не токсичний.
Акумуляторні батареї LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні більше 10 років.
Якщо Вам потрібен акумулятор, і Ви не знаєте який краще, вибирайте літій GreenVision.
Гарантії якості та технічна підтримка
Надаємо гарантію від виробника на всі типи акумуляторів. Гарантійний ремонт та технічне обслуговування здійснюється у сертифікованих сервісних центрах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напрацювання | 5000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,2 |
| Ємність акумулятора | 18 А/ч |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Напруга | 12 (12,8) |
| Тип токовывода | М5 |
- Ціна: 3 126 ₴

