
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP450F1 4 V 5 Ah ( 47 x 47 x 100 (105) ) 0.615 kg Q30
239 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 42090
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
28 шт.
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP450F1 4 V 5 Ah (47 x 47 x 100 (105) ) 0.615 kg Q30 — надійне джерело енергії з технологією AGM. Підходить для ДБЖ, сонячних систем, охоронних комплексів. Розміри: 47×47×100 мм, вага — 0.615 кг. Відправки відбуваються з понеділка п'ятниці, замовлення в п'яті до 15.00. Працюємо з бюджетними організаціями з договорень постачання, ФОП без НДС 2 групи ЕП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.615 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 42090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴
