Система керування та балансування BMS LiFePO4 60V 20S 10A симетрія, забезпечує індивідуальний контроль напруги та опору кожного елемента акумулятора, розподіляє струми між складовими акумуляторної батареї під час зарядного процесу, контролює струм розряду, визначає втрату ємності від дисбалансу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 73 V |
| Вага (кг) | 0,19 |
| Нижній поріг напруги | 50 V |
| Номінальну напругу | 60 V |
| Число каналів | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴


