Блок живлення для комп'ютера ATX-400W, 12см, 2 SATA, OEM має показники потужності – 400W. Даний пристрій відмінно підійде для складання сучасного та функціонального комп'ютера, який зможе використовуватися практично в будь-якій сфері: навчання, робота, домашнє використання. Для охолодження обраний вентилятор 12 см, який не створює багато шуму, але ефективно забезпечує охолодження пристрою та системи. Основні технічні характеристики ATX-2, OEM:
● Потужність: 400W
● Форм-фактор: АТХ
● Вхідна напруга: 220В +/-10%
● Вентилятор: 12см
● Роз'єми SATA: 2
● Роз'єм живлення материнської плати: 20+4
Корпус комп'ютерного блоку живлення ATX-400W, 12см, 2 SATA, OEM виконаний із сталі SECC 0,6 мм (фарбована структура).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | 12 см |
| Вага (кг) | 0,73 |
| Потужність | 400 Вт |
| Сертифікат | ISO, УКРСЕПРО |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | є |
| Упаковка | індивідуальна коробка |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | опціонально |
| Колір | Сірий |
| Шнур живлення | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴

