ДБЖ LogicPower 80kVA MPPT-3 фазний-гібридний джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою і контролером МРРТ, це багатофункціональний пристрій, головне завдання якого - це забезпечення безперебійним живленням об'єктів різного призначення (будинок, офіс, міні-бізнес і т.д.). Представлений у каталозі ДБЖ також доповнений функціоналом автономного живлення.
Модель ібп/ups LogicPower 80kVA MPPT гібридного типу має оптимальні технічні характеристики та дозволяє здійснювати заряд акумуляторних батарей як від загальної мережі, так і від альтернативних джерел живлення (сонячна енергія, вітрогенератор).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 960 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | LCD |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS232/RS485 - стандарт; SNMP, Wi-Fi, GPRS - опціонально |
| Вага (кг) | 848 |
| Вихідна потужність | 80000/72000 |
| Тип ДБЖ | гібридний MPPT з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 0.0 |
| Струм заряду | 160.0 |
| Напруга акумулятора | 12.0 |
| Основні | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 192 ₴

