Компанія LogicPower представляє інноваційний Smart-UPS 3000 PRO (with battery), який має можливість підключення зовнішніх батарей через роз'єм Андерсон після від'єднання внутрішніх. Дана модель є високотехнологічним обладнанням для забезпечення резервного живлення при раптовому або аварійному відключенні електроенергії.
На сьогоднішній день - це найбільш доступне і економічне джерело безперебійного живлення з функціями стабілізації напруги і холодного старту. терміналів, серверних та мережевих пристроїв. Крім того цю модель можна використовувати для: - персонального комп'ютера, - дрібного мережевого обладнання, - офісної техніки, - аудіо і відеообладнання, - і мережевих сховищ. LogicPower-3000 PRO (with battery) має наступні технічні характеристики: Потужність - 3000/2700 W Діапазон вхідної напруги: 110-300 V Частотний діапазон 50/60 Hz Форма вихідної напруги - правильна синусоїда. Спотворення форми вихідної напруги менше 1%
Функції стабілізації напруги (AVR)
Холодний старт, тобто можливість запуску обладнання без підключення до електромережі
Акумуляторна батарея: 72 V; 9 Ah
Захист від: короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду та надлишкового заряду батарей, високої/низкої напруги
Активне охолодження( вентилятор)
Інтерфейс підключення до персонального комп'ютера - RS232 (опційно), а також через USB RJ11/RJ45 з гарантовано високою швидкістю роботи
Можливість керувати звуковими сигналами.
Корпус Smart-UPS LogicPower-3000 PRO (with battery) виготовлений з металевого сплаву. На передній панелі розташований LCD екран для контролю параметрів роботи пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Кількість вихідних розеток | 6 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 0 мс |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Струм заряду | 1 А |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | LCD |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | USB, RS232 - опціонально |
| Вага (кг) | 23,95 |
| Вихідна потужність | 3000/2700 |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
- Ціна: 25 879 ₴






